شرکت بهازکالا

اخبار 

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

۳۰بهمن
۱۳۹۴
برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخردر محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ ٣١ تیر الی ٣ مرداد  ١٣٩٥ دایر می گردد. آشپزخانه و حمامدو قسمت مهم واحد های ساختمان می باشند و سونا و استخر از قسمت های محبوب و جذاب آن به شمار می آیند. از این رو علاوه بر فعالان این حوزه، بسیاری از بازدید کنندگان نمایشگاه را عوام تشکیل می دهند و از نمایشگاه های پر بازدید به حساب می آید. دکوراسیون و طراحی های داخلی خلاقانه و هنرمندانه در نمایشگاه به چشم می   ادامه »

تولید سرویس ابزار و کفگیر

۱۳مرداد
۱۳۹۳
تولید سرویس ابزار و کفگیر

تولید سرویس 8پارچه ابزار آشپزخانه شامل: -*1-چاقوتیزکن -*2-کفگیرکیک وپیتزا -*3-کنسروبازکن -*4-پیتزابر -*5-صافی چای -*6-همزن -*7-چاقو اره (پوست کن ، دربازکن) به همراه سرویس 7 پارچه کفگیر و ملاقه شامل: -*1-کفگیر گردپلوئی -*2-کفگیرتخت -*3-ملاقه -*4-قاشق روغن -*5-چنگال سه شاخ -*6-چنگال ماکارانی به تولیدات محصولات بهازکالا اضافه گشت. ادامه »

تولید سرویس ادویه مشبک

۱اردیبهشت
۱۳۹۳
تولید سرویس ادویه مشبک

بار دیگر محصولی جدید از طراحان شرکت تولیدی بازرگانی بهازکالا به خانواده بهازکالا اضافه  گردید  سرویس ادویه با طراحی جدید محصول جدید تولید شده در شرکت بهازکالا می باشد که افتخار حضور در کنار شما مصرف کنندگان  محترم خانواده بزرگ بهازکالا را کسب  می نماید. ادامه »

تولید سطل زباله روزنامه

۱۹اسفند
۱۳۹۲
تولید سطل زباله روزنامه

سطل زباله روزنامه بهاز به خانواده بهازکالا اضافه گردید با همت و تلاش کارکنان شرکت بهازکالا بمناسبت  بیستمین سال آغاز به کار این شرکت محصولات متنوع این شرکت در طی روزهای ابتدایی سال 93 وارد بازار خواهد شد. ادامه »

فروش اینترنتی

۲۷مرداد
۱۳۹۲
فروش اینترنتی

سایت فروش آنلاین محصولات بهازکالا راه اندازی گردید. علاقمندان می توانند از طریق آدرس اینترنتی www.bahazshop.ir نسبت به خرید اینترنتی محصولات بهاز کالا اقدام نمایند. ادامه »

راه اندازی سایت جدید بهازکالا

۱۱اردیبهشت
۱۳۹۱
راه اندازی سایت جدید بهازکالا

سایت بهازکالا با شکل و ویرایش جدید راه اندازی شد ادامه »

تولید جاقاشقی جدید بهازکالا

۱۷بهمن
۱۳۹۰
تولید جاقاشقی جدید بهازکالا

با تلاش طراحان شرکت تولیدی بازرگانی بهاز کالا محصولی دیگر به خانواده محصولات بهازکالا اضافه گشت جاقاشقی بهازکالا با شکل وطرحی جدید تولید گردید ادامه »

دومین همایش نمایندگان بهازکالا برگزار گردید

۷مرداد
۱۳۸۷
دومین همایش نمایندگان بهازکالا برگزار گردید

با گذشت حدوداً دو سال از اولین همایش بهاز کالا ، طرح ریزی و برنامه ریزی های مناسب جهت برگزاری دومین همایش نمایندگان انجام شده و همایش در تاریخ 08/05/87 در محل برگزاری همایش ها در هتل استقلال تهران ، بمنظور نیل به اهداف ذیل برگزار گردید . 1-ایجاد بستری مناسب جهت شناخت محصولات جدید وتنوع محصولا ت استیل در نزد نمایندگان جدید . 2-ایجاد همبستگی و یکپارچگی در میان نمایندگان فروش 3-ترغیب و تشویق نمایندگیهای بهاز کالا به توسعه نمایندگی های فروش وفروش محصولات بهاز کالا در   ادامه »

تولید محصولات استیل

۱۰بهمن
۱۳۸۵
تولید محصولات استیل

در سال85 با بکار گیری از تکنولوژی روز و استفاده ازمدیران مجرب و پرسنل ماهر و آموزش دیده با ارتقاء تنوع محصولات و تنوع رنگ گامی جدید در پیشبرد اهداف کیفیتی انجام شد ،یکی از مهمترین دستاوردهای سازمان در این سال تحقق تولید محصولات استیل است که در این خصوص الزام مجموعه در بکارگیری بهترین گرید های ورق استیل بود چرا که همزمان با ورود کالاهای بی کیفیت خارجــــی نیاز به اطلاع رسانی و در نتیجه حفظ ثبات بسیار حائز اهمیت بود. این نیاز همراه با بکارگیری بهترین مواد اولیه موجود   ادامه »

برگزاری اولین همایش بهازکالا

۱۶مرداد
۱۳۸۵
برگزاری اولین همایش بهازکالا

نقش مهم سیستم های انگیزشی و بهره وری در داخل و خارج از سازمان بیسار حائز اهمیت است که با ایجاد و توسعه سیستم های انگیزشی ، ترغیب به ارتقاء کیفیت در داخل سازمان و تشویق به خرید کالاهای با کیفیت ایرانی در خارج از سازمان ،باعث شناخت بیشتر محصولات بهاز کالا در سراسر کشور گردید . همزمان با این عملکرد های مثبت ، سازما ن اولین همایش نمایندگان فروش و مشتریان را طرح ریزی و اجرا کرد که از مهمترین اهداف آن می توان به موارد ذیل اشاره نمود : 1-ایجاد بستر مناسب جهت شناخت کالاها   ادامه »

  ۱   ۲   ۳